KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156306
nr 1415 6306
Oidentifierad konstnär. Signerad Boure, Fabriksmotiv. Olja på pannå, 42x30, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:04:33
100 kr
250 kr